بالا بردن محبوبیت در مهندسی شبکه های اجتماعی

بالا بردن محبوبیت در مهندسی شبکه های اجتماعی

در این سری از مقالات مهندسی شبکه های اجتماعی قصد داریم تا راه های واقعی را برای افزایش محبوبیت در مهندسی شبکه های اجتماعی خدمت شما دوستان عزیز معرفی کنیم که این راهها هرچند طولانی مدت می باشند اما باعث می شود تا محبوبیت شما در بین اشخاص واقعی در شبکه های اجتماعی به صورت واقعی زیاد شوند نه اینکه تنها تعداد دنبال کنندگان شما زیاد باشند اما در واقع بازدید محتوای شما بسیار پایین باشد . پس با ما همرا باشید تا بتوانید به خوبی و البته از آن مهمتر به درستی شبکه های اجتماعی خود را مدیریت کنید .

محبوبیت در مهندسی شبکه های اجتماعی

محبوبیت در مهندسی شبکه های اجتماعی

راه حل ها

همانطور که در مقاله آموزش مهندسی شبکه اجتماعی مطالعه نمودید اولین موضوعی که باعث می شود تا شبکه های اجتماعی شما محبوب و پر بازدید شود این است که محتوای شما باید برندی و مخصوص خودتان باشد اعم از عکس یا نوشته ها . در صورتی که این مقاله را مطالعه نکرده اید حتمن روی لینک بالا کلیک کنید و آن را مطالعه کنید زیرا پیش نیاز مقاله ای که در حال حاضر مطالعه می فرمایید می باشد .

پس از آن شما نیاز به بیشتر دیدخ شدن دارید که در ابتدا ممکن است به شما بگویند با خرید فالو از فلان نرم افزارو از فلان سایتو … می توانید شبکه های اجتماعی خود را بالا ببرید . در واقع این قضیه به هیچ عنوان ممکن نیست و هرکس آن را به شما میگوید سودجویی بیشتر نیست . البته در اول کار این قضیه حتی ممکن است به ضرر شما باشد زیرا مردم به صفحه ای که ۲۰ هزار دنبال کننده دارد و تنها ۵۰ یا ۶۰ بازدید اعتماد آنها از شما صلب می شود و حتی باعث بی اعتباری شما نیز می شود . شما در ابتدا می توانید از ترفندی که بسیار هم جامع هست استفاده نمایید تا خود را ذره ذره به مردم نشان داده و تا حدود نسبتا خوبی بازدید جمع کنید .

ترفندهای اینستاگرام

این ترفندها در اینستاگرام شامل موارد زیر می شوند :

  1. فالو کردن اشخاص مختلف که باعث فالو بک می شود
  2.  بعد از فالو بک آنها لایک کردن پستهایشان ، که باعث می شود تا به صفحه شما بیایند و پستهایتان را ببینند و اگر پست هایتان جدید ، جذاب و خوب باشد آنها می شوند دنبال کننده واقعی شما بشوند و …

شما می توانید با سرچ افرایش فالور راه های زیادی را در اینترنت جستجو کنید که در اینجا به آنها نمیپردازیم . الان قصد داریم تا در مورد چیز های مهمتر صحبت کنیم که ممکن است پیدا کردن آنها در اینترنت برای شما سخت یا دست نیافتنی باشند .

یکی از راههای افزایش محبوبیت در شبکه های اجتماعی تبلیغ در پیج های بزرگ می باشد . اما این تبلیغ ها چگونه و به چه شکلی باید انجام شوتد؟
در وحله اول تبلیغات باید دارای  خصوصیات باشد :

  1. ترجیها ویدئویی باشد .
  2. ویدئو ها تکراری و به اصطلاح کلیشه ای نباشند .
  3. در صورتی که ویدئویی نبود و عکسی بود باید عکسی جذاب باشد و شامل چیزهای گرافیکی و تعدادی از پست های شما باشد .
  4. عکس نباید کپی باشد و یا در صورت کپی بودن باید روی آن ادیت انجام شود که مشخص نشود .
  5. متن تبلیغ باید به گونه ای باشد که مخاطب برای مطالعه ادامه مطلب آن حتمن به پیج شما سر بزند .
  6. مخاطب ادامه مطلب تبلیغ خود را در اولین پست شما پیدا نکند .
  7. پست ادامه تبلیغ شما خیلی دور از دسترس مخاطب نباشند .

این موارد شامل مهمترین موارد برای تبلیغات در اینستاگرام می باشد .

در صورتی که دوست دارید تا تبلیغات پربازده در اینستاگرام و تلگرام داشته باشید می توانید با بخش فنی کارینو وب از طریق راه ها ی ارتباطی در بخش ارتباط با ما ، تماس حاصل نموده و از شرایط باخبر شوید

پایان مقاله محبوبیت در مهندسی شبکه های اجتماعی

مقاله محبوبیت در مهندسی شبکه های اجتماعی پایان رسید . در واقع مهندسی شبکه های اجتماعی آنقدر گسترده و بزرگ است که نمیتوان آنرا در یک مقاله جا داد و شاید علت آنقدر پردرآمد بودن آن نیز همین می باشد . اینکار یک تخصص است که با وجود ساده بودن آن هرکسی توانایی انجام آنرا ندارد .

در مقاله های بعدی بیشتر در مورد این مبحث برای شما عزیزان خواهیم گفت . در صورتی که این مقاله مورد رضایت شما قرار گرفت در بخش نظرسنجی مارا با نظرات خود همراهی کنید .


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *