طراحی سایت اداری

امروزه طراحی سایت اداری شرکت ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است . طراحی قسمت اداری سایت ها در طراحی سایت شرکتی یک اصل مهم است . بدین منظور شما میبایست ملزومات طراحی آن را رعایت نمایید . دقت کنید رعایت ملزومات طراحی این بخش به کار شما اعتبار بیشتری میدهد. به این صورت که مراجعه کننده در اولین بازدید خود متوجه رسمیت فعالیت شرکت شما میشود .

طراحی سایت اداری

طراحی سایت اداری

نکات مهم در طراحی سایت اداری

  • طراحی بخش کاربری (بخشی برای ورود کارکنان بخش اداری طراحی کنید که پس از ورود بتوانند کارهای ثبتی و اطلاع رسانی را انجام دهند به طور مثال برای بخش حسابداری شرکت ها شما باید امور سند زنی و گزارشگیری را تعبیه کنید که به وسیله آن بتوانند به صورت آنلاین نسبت به گزارشگیری اقدام نمایند .  )
  • بخش چت آنلاین ( شما میبایست سعی کنید حدالمکان باید امور مکاتبه ای و تلفنی را کمتر کنید با استفاده از چت آنلاین شما میتوانید مکاتبات بین کاربران را نیز رصد کنید)
  • مکانیزه کردن بخش نامه ها ( شما میبایست سیستمی طراحی کنید که به وسیله آن بتوان امضا الکترونیکی را انجام داد بدون کاغذ بازی یا مراجعه حضوری کارکنان به بخش های دیگر)
  • طراحی ست اداری شامل : پرچم ، کاغذهای اداری سایز A4-A5-A6 پلاکارت،سربرگ،کارت ویزیت
  • تعبیه کردن رنگ سازمانی (به طور مثال رنگ اتاق ها و فضای اداری سازمان به باقی قسمت شرکت متفاوت است . شما میبایست رنگ سازمانی این بخش را در طراحی سایت خود نیز اعمال کنید تا مراجعه کننده متوجه این تفاوت بشود)
  • امور پیگیری (در این بخش کد رهگیری به مراجعه کنندگان داده میشود که به وسیله آن بتوانند کارهای خود را پیگیری کنند )
  • امکان ارتباط با بخش اداری ارگان های دیگر
  • امکان اطلاع رسانی (بخش اخبار یا مقالات)
  • الکترونیکی کردن نامه های اداری

مشاوره رایگان در خصوص طراحی سایت اداری

تیم مشاوره کارینو وب (تکتا اذین اژند) همواره در تلاش است که بهترین مشاره ها را در خصوص طراحی سایت و تغییرات آن به شما ارائه کنید توجه داشته باشید مشاوره در شرکت تکتا اذین اژند کاملا رایگان میبایشد و بدون دریافت هیچگونه هزینه ای انجام میشود.

 


برچسب‌ها,


درباره نویسنده


مطالب تصادفی

بالا بردن محبوبیت در مهندسی شبکه های اجتماعی

بالا بردن محبوبیت در مهندسی شبکه های اجتماعی در این سری از مقالات مهندسی شبکه های اجتماعی قصد داریم تا راه های واقعی را برای افزایش محبوبیت در مهندسی شبکه های اجتماعی خدمت شما دوستان عزیز معرفی کنیم که این راهها هرچند طولانی مدت می باشند اما باعث می شود تا محبوبیت شما در بین […]

آموزش مهندسی شبکه اجتماعی

در حال حاضر یکی از مسائلی که بسیار درآمدزا می باشد و هر کسب و کار و شخصی که با سرمایه بسیار کم میخواهد پیشرفت کند نیاز است مهندسی شبکه اجتماعی می باشد . در این مقاله قصد داریم تا در مورد پیشبرد شبکه های اجتماهی و یا به اصطلاح مهندسی شبکه های اجتماعی صحبت […]

آموزش ابزارک وردپرس

در این مقاله قصد داریم تا در مورد ابزارک وردپرس توضیحاتی خدمت شما دوستان گرامی ارائه نماییم.حتمن برای شما پیش آمده که قالبی را از اینترنت دانلود کنید و پس از نصب کردن آن قالب ببینید که شبیه دمویی که در آن سایت دیدید نیست و ممکنه فکر کنید که آن سایت قالبی اشتباه یا […]

نظرات

You must be logged in to post a comment.