سهلان

وب سایت سهلان ،بیش از ۲۵ سال است که با هدف ارتقاء کیفیت محل های کار برای سازمان های کوچک و بزرگ کار می کنیم. سهلان نامی آشنا برای کسب و کار ها ، مجموعه سهلان در زمینه غرفه سازی نمایشگاهی  و تجهیزاتی نمایشگاهی فعالیت دارد . از جمله محصولات سهلان میتوان به : سوله های دائمی پیش ساخته ، سن و استیج پیش ساخته ، سازه مدولار نمایشگاهی ، سازه مدولار نمایشگاهی مستر ، چادرهای آلومینیومی بدون ستون ، پارتیشن دوجداره اداری کلیپ ، خانه ، دفتر و انبار پیش ساخته ، ساخت و ساز ویژه طرح و بسیاری از محصولات دیگر اشاره کرد . ما معتقدیم محیط کار و فضای اداری یک سازمان نقش مهمی در توسعه تجارت دارد و باعث افزایش اعتماد به نفس و انگیزه پرسنل سازمان می شود.

وب سایت سهلان

 

راه های ارتباطی مجموعه سهلان


آدرس شرکت : تهران، خیابان خرمشهر، خیابان شهید عشقیار، کوچه ششم، ساختمان سهلان، پلاک ۸ طبقه چهارم 
شماره تماس :

۰۲۱-۸۸۷۳۳۰۵۶

۰۲۱-۸۸۷۵۹۹۸۵

آدرس ایمیل :

info@sahlannama.ir

برای دریافت کاتالوگ های شرکت لطفا به برگه دریافت کاتالوگ مجموعه مراجعه کنید . چنانچه قصد برپایی نمایشگاه را دارید اما تجهیزات اجاره ای نمایشگاه را در اختیار ندارید ما بهترین انتخاب شما هستیم . برای دریافت مشاوره رایگان و همچنین استعلام قیمت با شماره تماس ها درج شده در بخش بالا تماس حاصل فرمایید. 

 

چادر های آلومینیومی بدون ستون

محصولی خارق العاده

این محصول، انقلابی در تمام محصولات مشابه بوده و برای اولین بار در ایران، در شرکت دانش بنیان سهلان نما طراحی و به مرحله تولید انبوه و بهره برداری رسیده است. چادر های آلومینیومی بدون ستون شرکت سهلان نما که یک محصول منحصر به فرد بوده و در ایران نظیر ندارد، محصولی کاملا بومی بوده و با افتخار تماما ساخت در ایران عزیزمان میباشد. این محصول بی نظیر، مستحکم، شیک و پر کاربرد حاصل دسترنج ماه ها تلاش و طراحیِ طراحان صنعتی زبردست و هم میهن مان، امروز در کارخانه سهلان در حال تولید در بالاترین سطح استاندارد دنیا می باشد

 

کابین مذاکره

برگزاری جلسات: متمرکز، حرفه ای

با اشخاص مهمی در مورد مسائل حیاتی بیزنس خود باید مذاکره کنید؟ جلسه مهم داخلی دارید؟ مهمان ویژه یا نماینده طرف قرارداد شما قصد ترتیب نشستی مهم دارد؟ قرار است با نیروی جدید مصاحبه داشته باشید؟ کابین مذاکره روشی نوین و بسیار خاص برای برگزاری جلسات، نشست ها، مذاکرات دو یا چندین نفره و برگزاری مصاحبات کاری به دور از سرو صدا ها و آلودگی های بصری و عواملی که باعث از بین بردن تمرکز میشوند بوده و مذاکرات رو در روی شما را به طرز شگفت آوری آسان، متمرکز و حرفه ای می کند. به دور از هیاهوی بیرون اما با نمای ۳۶۰ درجه، با اشراف کامل بصورت پاناروما و دید از همه طرف به پای مذاکره بنشینید و از گفتگوی حرفه ای لذت ببرید. نمای بیرون و حرکت افراد موجب برهم خوردن حواس شما میشود؟ هیچ مشکلی نیست، این کابین میتواند به کرکره های بسیار شیک و مدرن مجهز شده و همچنین شیشه های سکوریت ۸ میلیمتری آن قابلیت حکاکی طرح های مختلف (به عنوان مثال لوگوی شرکت) بصورت مات میباشد.