سرور اختصاصی

سرور اختصاصی

وبسایت ها در این زمانه و روزها بسیار مهم شده اند و دلیل آن هم عمدتا این است که افزایش تجارات الکترونیک به میزان چشم گیری می باشد . در صورتی که شما بخواهید یک وب سایت مناسب و معقول را راه اندازی نمایید ، شما به احتمال زیاد بیشتر از هر چیزی نیاز به یک سرور اختصاصی خواهید داشت. اکثر کسب و کارهای مبتنی بر وب و یا وب سایت ها  از سرور میزبانی مشترک و بعضی از انها حتی نمی دانند که از این نوع هاست برای میزبانی سایت خود استفاده می نمایند . این به این معناست که شما با اجرای سایت خود بر یک سرور اختصاصی ، میتوانید یک مزیت رقابت که صاحبان کسب و کارهای کوچک و بزرگ تنها میتوانند آن را به دست آورند را داشته باشید .
اجزای مختلفی برای یک وبسایت وجود دارد و صفحه اول آن تنها بخشی می باشد که مشتری آن را می بیند. پشت آن شما تعداد خیلی زیادی ایتم های مختلف را دارید که همه انها باید به درستی منیج شود. این موارد اولیه البته خود وب سرور بقیه اجزا موجود در صفحه وب و فرم کاربر که به وسیله اسکریپت کنترل شده می باشد .
بهره وری از این اسکریپت ها و کنترلهای متصل شده به ان ها توسط خود ماشین تعیین می گردد و اگر شما وب سایت خود را بر روی یک سرور به اشتراک گذاشته شده اجرا کرده اید مطئننا شما نمی توانید از جعبه مدیریت کامل بهرهمند شوید . اگر با این حال شما وب سایت خود را بر روی یک سرور اختصاصی و یا سرور مجازی اختصاصی به اجرا گذاشته باشید شما میتوانید به سطح بالاتری دسترسی پیدا کنید و قادر به استفاده سیستم در شیوه ای که مناسب بازدید کنندگان و یا مشتریان شما باشد هستید.