سئو چیست ؟

سئو چیست ؟

معمولا بهد از یادگیری طراحی سایت این کلمه به گوش طراحان سایت می خورد که می خواهم سایتم را با فلان کلمه سئو نم . ولی سئو چیست ؟

در این مقاله قصد داریم تا در مورد معنی و مفهوم سئو و به صورت جزئی از مزایای آن توضیحاتی بدهیم .

لینک کمکی : طراحی سایت در کرج

پس با ما همراه باشید تا معنی و مفهوم سئو را کاملا درک کنید .

سئو چیست

سئو چیست

کلمه سئو برگرفته شده از عبارت Search Engine Optimization می باشد ، که کلمات معادلی چون SEO یا بهینه سازی موتور جستجو را دارا می باشد.

که البته همگی آنها به یک معنی هستند که آن را به صورت زیر تعریف میکنی :

سئو و یا بهینه‌سازی موتور جستجوگر به معنای فریب و گول زدن یا دستکاری موتور‌های جستجو با روش‌های غیر صحیح نیست. بلکه آن‌ها برای کمک کردن به بهبود دیده شدن و ارتباط مستقیم وب سایت‌ها در نتایج جستجوی معمولی و نرمال با هدف رسیدن به رتبه بالا، ایجاد شده‌ا است .

سئو به نوعی  مجموعه‌ای از روش‌ ها برای تغییر استراتژی وب سایت ‌ها می باشد . این فرآیند به بیان مهمترین عوامل مرتبط صفحه و افزایش اهمیت آن در صفحه نتایج جستجو، می‌پردازد تا در جستجوی موتور های جستجوگر اولویت ها را مشخص کند .

سئو یک فرآیند و عمل ساده‌ای نیست که به سادگی پیاده‌سازی شود زیرا نیازمند دانش فراوان، علم پیش زمینه‌ای و صبر می باشد . موتور‌های جستجو با تغییر دائمی الگوریتم‌ ها ی رتبه ‌بندی ، غیر قابل پیش‌بینی می باشند ؛ بنابراین وظیفه یک مهندس سئو بروز نگه داشتن اطلاعات خود در این زمینه می باشد .

تیم کارینو وب پیشرو در خدمات سئو در کرج و طراحی سایت در کرج می باشد.

در صورت نیاز به ارتباط با ما می توانید از طریق راه های ارتباطی ما در قسمت تماس با ما سوال خود را با ما در میان بگذارید .

الگوریتم  های رتبه‌ بندی  در گوگل دارای بیش از دویست معیار جهت رتبه‌بندی یک سایت می باشد . از این رو مهندسین سئو باید مهم ‌ترین این معیار‌ها را برای  پیاده ‌سازی موفق سئو در یک وب سایت بدانند.

بطور کلی فواید سئو را می توان بصورت زیر خلاصه نمود:

  • در بازدید سایت تاثیر بسیار زیادی دارد.
  • باعث ایجاد برند یا همان برندینگ می شود .
  • باعث بالا رفتن ترافیک سایت می شود .
  • باعث خواهد شد وب سایت در صفحه نتایج موتورهای جستجو گر از رتبه بهتری برخوردار شوند.
  • باعث افزایش فروش در سایت های فروشگاهی می شوند و در سایت های خدماتی باعث افزایش مشتری می شوند.
  • بهترین ابزار برای تبلیغات می باشند .

امیدواریم که ای نمقاله مورد رضایت شما عزیزان قرار گرفته یاشه.

لینک پیوست : طراحی سایت در کرج

 درباره نویسنده


مطالب تصادفی

افزایش رتبه سئو وب سایت

با درود و وقت بخیر خدمت تمامی بازدیدکنندگان محترم کارینو وب ، امروز با آموزش افزایش رتبه سئو وب سایت ها در خدمت شما هستیم ، ترفندهای افزایش رتبه سئو سایت و باید ها و نباید هایی که تاثیر بسزایی در کسب رتبه بهتر شما دارند . ترفند های افزایش رتبه سئو وب سایت نوشتن […]

طراحی سایت اداری

امروزه طراحی سایت اداری شرکت ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است . طراحی قسمت اداری سایت ها در طراحی سایت شرکتی یک اصل مهم است . بدین منظور شما میبایست ملزومات طراحی آن را رعایت نمایید . دقت کنید رعایت ملزومات طراحی این بخش به کار شما اعتبار بیشتری میدهد. به این صورت که […]

بالا بردن محبوبیت در مهندسی شبکه های اجتماعی

بالا بردن محبوبیت در مهندسی شبکه های اجتماعی در این سری از مقالات مهندسی شبکه های اجتماعی قصد داریم تا راه های واقعی را برای افزایش محبوبیت در مهندسی شبکه های اجتماعی خدمت شما دوستان عزیز معرفی کنیم که این راهها هرچند طولانی مدت می باشند اما باعث می شود تا محبوبیت شما در بین [...]

نظرات