داینامیک کردن آخرین پست های وردپرس

داینامیک کردن آخرین پست های وردپرس یکی از روش های متداول و پرکاربرد برای سئو کاران به شمار می آید زیرا بدین منظور آخرین مطالب سایت یا وبلاگ خود را در صفحه اصلی قرار میدهند و سرعت ایندکس شدن مطالبشان به طرز چشمگیری کاهش میابد (زودتر در گوگل ایندکس میشوند) از این رو میخواهیم نحوه داینامیک کردن پست ها رو بر مبنای فرم ورک بوت استرپ را به شما عزیزان آموزش دهیم .در زیر عکسی از آخرین مطالب وردپرس را با ۴ گرید مشاهده میکنید.

داینامیک کردن آخرین پست های ودرپرس

داینامیک کردن آخرین پست های ودرپرس

آموزش داینامیک کردن آخرین پست های وردپرس

در ابتدا لازم است شما در فانکشن قالب خود خلاصه مطالب را تعریف کنید . در صورت تعریف نکردن خلاصه مطالب کل مطالب نوشته نمایش داده میشوند که جلوه سایتتان را بهم میریزد . لازم نیست نگران لینک شدن مطالبتان باشید زیر شما میتوانید از طریق تیتر خبر و تصویر شاخص به مطبتان لینک دهید . بدین منظور کلاسی برای مطالب تعریف میکنیم و اسم آنرا میگذاریم آخرین نوشته (last-article) حال آنرا در function قالب خود قرار میدهیم . دقت داشته باشید تمامی پوسته های وردپرس دارای فایل فانکشن هستند برای دسترسی بهتر کافیست از منوی نمایش وردپرس گزینه ویرایشگر را انتخاب نمایید و سپس در سمت چپ خود فایل فانکشن رو انتخاب نموده و کد زیر درون آن قرار دهید.

function wpe_excerptlength_last_article($length){
return 35;
}

کد آخرین مطالب

با قراردادن کد بالا در function قالب خود میتوانید خلاصه اط مطالب خود را در سایت قرار دهید ما مقدار کاراکتر را ۳۵ در نظر گرفته ایم که شما میتوانید آنرا تغییر دهید . دقت کنید پوسته کد خود را تغییر ندهید بلکه کلاس و تعداد کاراکتر مطالب خود را ویرایش نمایید . حال نوبت به نمایش پست هاست تنها کافیست کد زیر را در صفحه ای که میخواهید آخرین مطالب نمایش داده بشود قرارداده و نتیجه آنرا مشاهده نمایید. در انتها هر کد رو مورد بررسی قرار میدهیم.

کد آخرین مطالب وردپرس

کد آخرین مطالب وردپرس


برچسب‌ها:,


درباره نویسنده


مطالب تصادفی

آموزش نصب قالب در وردپرس

آموزش نصب قالب در وردپرس در این مقاله از سری مقالات آموزش وردپرس قصد داریم تا در مورد آموزش نصب قالب در وردپرس صحبت کنیم . البته نصب قالب آماده و یا قالب اختصاصی تنها شامل این روش نمی شود  و روش های دیگری هم هست که از طریق آن می توان قالب را بر روی […]

نظرات

You must be logged in to post a comment.