تبلیغات

[vc_row][vc_column][vc_column_text]تبلیغات و شبکه های اجتماعی

تبلیغات

کارشناسان بازاریابی و بازرگانی، به طور کلی تبلیغات را نحوه ای از ارتباطات منظم و هدفمند می دانند که با استفاده از شیوه های خلاقانه و نوین می تواند مخاطبان را مجاب نماید تا برای خرید کالایی مشخص و یا خدماتی خاص، تصمیم نهایی خود را بگیرند.
اگر بخواهیم به صورت تخصصی تر به آن بپردازیم تبلیغات از چند جهت دارای  مزیت می باشد که یکی از آنها جلب اطمینان مشتریان احتمالی است. حتی بزرگترین کمپانی های دنیا که در حال حاظر هیچگونه تبلیغاتی ندارند در شروع کار خود تبلیغاتی بسیار قوی داشتند و پس از مدتی که دیگر برند و محصول خود را جا انداختند تبلیغات را متوقف کردند و به کیفیت محصولات رسیدگی کردند . مزیت  دوم آن این است که  بسیاری از مردم ممکن است نیاز به محصول شما داشته یاشند اما اطلاعات و شناخت  کافی روی فروشگاه شما و محصولاتتان نداشته باشند و یکی از مهم ترین  و بهترین راهها تبلیغ است که می توانند از طریق آن شما را بشناسند. مزیت بعدی تبلیغات این است که باعث افزایش بازدید سایت میشود.که از اینجا به بعد کانتنت و مواردی دیگر میتواند این فرد را تبدیل به یک مشتری کند و از آن مهمتر او یک مشتری دائم می شود. زیرا در صورتی اطمینانش نسبت به شما جلب میشود. همچنین باعث افزایش بازدید سایت نیز میشود. حتی ممکن است یک نفر به محصولی نیاز داشته باشد ولی خودش این موضوع را نداند.از طریق تبلیغات میتوان این موضوعات را اطلاع رسانی کرد.

ما در صورتی میتوانیم یک محصول را بفروشیم که آن محصول را کسی ببیند

پس به قطع تبلیغات یکی از مهمترین کارها برای جذب افراد و اطمینان آنهاست. حال به شرح تعدادی از آنها میپردازیم.

  تبلیغات ویدئویی

ساختن ویدئو های محتوایی و جذاب از دو جهت باعث بیشتر دیده شدن می شود،هم باعث پخش شدن ویدئو در شبکه های اجتماعی به صورت خودکار می شود و هم باعث جذاب شدن صفحه وب ، شبکه اجتماعی و اطمینان مشتری می شود و باعث می شود که بازدید کننده بیشتر در سایت یا شبکه اجتماعی بماند  که باعث بیشتر دیده شدن می شود و البته در صورت جذاب بودن آن بعضی از شبکه های تلوزیونی و ماهواره ای آن را بصورت رایگان پخش میکنند که این خود یک تبلیغ پر بازده است

این نوع تبلیغات هم باعث افزایش بازدید سایت می شود و هم نوعی کانتنت تصویری محصوب میشود که باعث جلب اطمینان مشتری و کامل شدن اطلاعات مشتری میشود.همچنین تاثیر بسزایی در شبکه های اجتماعی و رشد آن دارد.

 

انیمیشن

قدرت انیمشن در تبلیغات ،دیگر نیازی به تعریف ندارد انیمیشن که به صورت ۳ بعدی و یا دو بعدی می باشد با موضوعات و دسته بندی های مختلف یکی از ارزان ترین تبلیغات می باشد که هم بصورت مستمر باعث بازدید می شود و همچنین بصورت رایگان و دست به دست میچرخد و تعداد خیلی زیادی آن را می بینند که باعث می شود هم نام برند و یا کار شما در ذهن ها بماند و هم هزینه بسیار پایینی نسبت به بازدهی آن می پردازید ،و در صورت با کیفیت بودن شبکه های تلوزیونی و ماهواره ای نیز آن را پخش میکنند که از چند طرف سود می باشد.

این نوع تبلیغات هم باعث افزایش بازدید سایت می شود و هم نوعی کانتنت تصویری محصوب میشود که باعث جلب اطمینان مشتری و کامل شدن اطلاعات مشتری میشود.همچنین تاثیر بسزایی در شبکه های اجتماعی و رشد آن دارد.
جزئیات اجرا

نوع فعالیتمدت زمان اجراهزینه اجرا
ساخت انیمیشن۳۰ الی ۶۰ روز کاریاز ۱ میلیون تومان

 

تبلیغات ماهواره ای

ماهواره و تلویزیون بدلیل بازدید بالایی که دارد می تواند نقش بسزایی در دیده شدن و شنده شدن شما داشته باشد.اما تبلیغات ماهواره بدلیل ارزانتر بودن و پر بازدید بودن آن به صرفه تر است.

این نوع تبلیغات هم باعث افزایش بازدید سایت می شود و هم نوعی کانتنت تصویری محصوب میشود که باعث جلب اطمینان مشتری و کامل شدن اطلاعات مشتری میشود.همچنین تاثیر بسزایی در شبکه های اجتماعی و رشد آن دارد.

نکته:تبلیغات ماهواره ای و ویدئویی و انیمیشنی از نظر نوع تاثیر مانند یک دیگر عمل میکنند تنها تفاوت آنها در نوع مخاطب دارد و هرکدام برای یک دسته از مردم جذاب می باشد.

تبلیغات اینترنتی

تبلیغات اینترنتی تاثیر مستقیم در بازدید سایت دارد که البته بسته به نوع تبلیغ این بازدید میتواند واقعی یا غیر واقعی باشد که البته در صورتی که به کر بازدهی هستید نباید از بعضی از تبلیغات استفاده کنید.حال به شرح این تبلیغات میپردازیم:

تبلیغات کلیکی

تبلیغات کلیکی به نوعی تبلیغات گفته می شود که به ازای هر کلیک مبلغی دریافت می شود که این کلیک ها واقعی بوده و مشتری با رضایت خود روی آن ها کلیک میکند و هم برای تبلیغات و بازدهی کار و هم برای افزایش بازدید مناسب می باشد.

 

تبلیغات بنری

تبلیغات بنری به قطع تبلیغی پر بازده می باشد زیرا با گذاشتن کانتنتی مناسب و جذاب باعث ورود یک کاربر به سایت و افزایش بازدید می شود و حتی اگر مشتری وارد بنر و یا سایت هم نشود با دیدن و خواندن کانتنت ، اطلاعاتی در مورد محصول و برند شما در ذهنش باقی میماند.

 

تبلیغات لینکی

تبلیغات لینکی به صورت مستقیم تاثیر زیادی در بازدید سایت ندارد اما باعث پیشرفت سئو می شود و باعث افزایش رتبه کلمه کلیدی را در موتور های جستجو گر  می شود.البته به صورت مستقیم باعث بازدید می شود اما تاثیر آن بسیار کم است.
جزئیات اجرا:

نوع فعالیتمدت زمان اجراهزینه اجرا
تبلیغات لینکی۲ روز کاریدر قسمت سئو تعبیه شده
تبلیغات بنری۳ روز کاریشروع از ۲۰۰ هزارتومان
تبلیغات کلیکی۱ روز کاریشروع از کلیکی ۱۵ تومان

 

تبلیغات اس ام اسی

تنها تاثیر این تبلیغات دیده شدن اسم سایت و برند شما در تلفن های همراه می باشد و باعث می شود که نام شما برای مردم آشنا باشد

تبلیغات گوگل

تبلیغات گوگل ادورز در واقع همان تبلیغات کلیکی می باشد اما به دلیل بسیار پر بازدید بودن  سای گوگل و هدفمند تر بودن آن ،این نوع تبلیغ را به صورت جداگانه نوشتیم.تبلیغات گوگل نسبت به تبلیغات دیگر یوزر فرندلی تر می باشد و در واقع برای گوگل مهم تر است که کسانی که روی لینک شما کلیک میکنند مشتری شما شوند تا شما به آن تبلیغات ادامه دهید، البته شایان به ذکر است که تبلیغات کلیکی گوگا از تبلیغات کلیکی ایرانی گرانتر می باشد.

نوع فعالیتمدت زمان اجراهزینه اجرا
تبلیغات گوگل۱ روز کاریشروع از ۱۵۰ هزارتومان

 

شبکه های اجتماعی

 

شبکه اجتماعی نوعی معجزه در پیشرفت کار است.در شبکه های اجتماعی متشکل از تعداد زیادی انسان است که به سادگی میتوان آنها را از نظر موقعیت مکانی جغرافیایی، سنی و … تفکیک کنید و به بازار هدف خود برسید.در واقع هیچ فرقی نمیکند که ۱۰۰۰ نفر در واقعیت شما را بشناسند یا در شبکه های اجتماعی!!!

شبکه های اجتماعی می تواند در حوزه برندینگ ،کانتنت مارکتینگ، فروش محصول،و بیشتر شناخته شدن در میان مردم ، بازدید سایت،افزایش اطلاعاتو… به بیزینس شما کمک کند از این رو به شدت تاکید داریم که شبکه های اجتماعی را از ابتدای کار خود به صورت هدفمند پیگیر باشید و به هیچ عنوان این مورد را دست کم نگیرید.زیرا قوی ترین تبلیغ برای شماست.

بنابراین، حضور فعال و بهینه در شبکه های اجتماعی بخشی مهم از فعالیت های آنلاین هر کسب و کاری را تشکیل می دهد. استفاده از شبکه های اجتماعی:

 • تا ۶۸ درصد ترافیک سایت را افزایش می دهد.
 • تا ۶۶ درصد میزان فروش را افزایش می دهد
 • تا ۵۰ درصد درآمد را افزایش می دهد
 • تا ۴۳ درصد بازدید از صفحات سایت افزایش می یابد
 • تا ۱۱ درصد تماس های آفلاین کاهش می یابد
 • ۶۳% جوانان می گویند که از طریق شبکه های اجتماعی در مورد برندها مطلع باقی می مانند؛
 • ۵۱% می گویند که نظرات دیگران در شبکه های اجتماعی بر روی تصمیمات آنها در هنگام خرید تأثیر می گذارد؛ و ۴۶% در هنگام خرید آنلاین، به شبکه های اجتماعی تکیه می کنند.

 

ایمیل مارکتینگ :
هزینه: هزینه این روش بازاریابی بسیار کم است و بازگشت سرمایه آن بسیار چشمگیر است. چون شما نهایتا فقط هزینه یک پلتفورم ارسال ایمیل و نیرویی را می‌دهید که کمپین‌های ایمیل شما را مدیریت می‌کند. حتی سپردن ایمیل مارکتینگ به کمپانی‌هایی که این کار را انجام می‌دهند، هزینه چندانی دربر ندارد؛ البته در نظر داشته باشید که کمپانی‌های کمی در ایران این کار را روی اصول انجام می‌دهد.

فاکتور موفقیت: ایمیل‌ها بوجود آمده‌اند که به دست مخاطب ایده‌آل شما برسند. اگر به درستی در ایمیل مارکتینگ عمل کنید، بازگشت سرمایه خوبی خواهید داشت و حتما در آن موفق خواهید بود.

قابل اندازه‌گیری و منعطف: پلتفورم‌های ایمیل مارکتینگ در حین اجرای کمپین، به شما اطلاعاتی را ارائه می‌دهند که به خوبی می‌توانید شما را در تصمیم‌گیری‌های بعدی یاری کند.

عنوان فعالیتمدت زمان اجراهزینه اجرا
ایمیل مارکتینگ به تعداد نامحدودهر ساعت نهایتا ۱۵ ایمیل۳۰۰ هزار تومان ماهیانه

 

انواع فعالیتی که میتوان در شبکه های اجتماعی انجام داد:

 • تبلیغات در شبکه های اجتماعی بصورت هدفمند از نظر موقعیت جغرافیایی و موضوعی
  با تبلیغات به صورت هدفمند و با برنامه ریزی مشخص باعث بیشتر دیده شدن شما می شود و از نظر نوع تبلیغ مانند تبلیغات تلوزیونی می باشد و در نهایت باعث بازدید سایت می شود.
 • فعالیت مستمر در شبکه های اجتماعی (در پکیج شبکه های اجتماعی میباشد)
 • یکی از چیز هایی که در شبکه های اجتماعی به شدت مهم است فعالیت مستمر در آن می باشد تا همیشه در تایم لاین کسانی که شما را می بینند اسم و مطالب شما باشد که همین موضو باعث ایجاد حس اطمینان و البته برندینگ و بازدید سایت می شود.
 • شناساندن شغل در شبکه های اجتماعی از طریق مهندسی شبکه های اجتماعی
 • ترفند هایی وجود دارد که می توان با استفاده از آن بیزینس شما را به تعداد زیادی از مردم معرفی کرد،که البته تاثیر آن مانند تبلیغات در شبکه های اجتماعی نیست ولی نسبت به قیمتش بازدهی بالایی دارد
 • بطور کلی در نهایت مانند تبلیغات دیگر باعث افزایش بازدید سایت می شود.

 [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]