تاثیر داشتن وبسایت بر روی کسب و کارها

در این مقاله قصد داریم تا بطور کامل در مورد تاثیر داشتن وبسایت بر روی کسب و کارها صحبت کنیم و یطورکامل به شما عزیزان بگوییم که چرا برای هر کسب و کاری وبسایت جزء اولین و ضروری ترین نیازهای کار می باشند .

تاثیر داشتن وبسایت بر روی کسب و کارها

متاسفانه در قرن حاضر زیاد پیش می آید که افراد مختلفی کسب و کار خودشان را راه اندازی میکنند و پس از گذشت زمانی شکست می خورند و ضرر های مالی و روانی زیادی می بینند .این آمار به قدری زیاد شده که حداقل هرکسی یک بار کسی را در نزدیکان خویش دیده که این اتفاق برایش افتاده.همین مساله باعث شده که خیلی ها ریسک نکنند و دست به شروع شغلی برای خود نزنند اما این کار پاک کردن صورت مساله میباشد.برای اینکه علت این اتفاقات را متوجه شد باید ابتدا این قضیه را موشکافی کرد و دلایل اینهمه شکست را مورد بررسی قرار داد که ما بصورت مختصر این کار را برای شما انجام داده ایم.

دلایل شکست و تاثیر داشتن وبسایت بر روی کسب و کارها

یکی از مواردی که باعث شکست می شود این است که کسی به دنبال انجام کار بصورت جدید نیست و همه میخواهند همان کاری را بکنند که مردم در ۳۰ سال پیش نیز انجام میدادند.این مساله چه در تولید و چه در پخش و فروش قابل رویت می باشد و بعضی ها میخواهند همچنان به همان روند قدیمی خود که همان فروش سنتی هست کار را شروع و ادامه دهند در صورتی که حتی کسانی که در قدیم هم اینکار را کرده اند در حال حاضر یا به شدت ضعیف شده اند یا برشکسته اند.حتی اگر کسی هم بخواهد با این روش سنتی خرید کند ترجیه میدهد با افرادی که در این شغل قدیمی تر هستند کار کنند.

اما در حال حاضر با بوجود آمدن امکاناتی انند تلفن های هوشمند و اینترنت و … اکثریت مردم به دنبال خدمات و یا محصول خود در اینترنت می گردند و به جای اینکه در گرما و سرما به جاهای مختلف برای خرید اجناس خود بگردند در اینترنت محصول مورد نظر خود را انتخاب میکنند و با تماس با کسانی که آن محصول را دارند با صرف کمترین زمان محصول خود را تهیه می کنند .

تاثیر داشتن وبسایت بر روی کسب و کارها

تاثیر داشتن وبسایت بر روی کسب و کارها

یکی دیگر از مواردی که باعث ایجاد شکست در کار می شود دیده نشدن کسب کار شما توسط متقاضیان می باشد .ممکن است نوع فعالیت شما ، فعالیتی باشد که خیلی از مردم و متقاضیان در سرتا سر کشور یا حتی دنیا به آن نیاز داشته باشند اما آنها از کجا باید بدانند که شما در این ضمینه فعالیت میکنید؟
دقیقا مساله همینجاست که شما باید خودتان را به مردم نشان دهید و اگر می خواهید که کسب و کار شما زنده بماند و پیشرفت کند باید بتوانید خدمات و یا محصولات خود را در به دید نیازمندان آن برسانید .این مساله را میتوان تا حدود زیادی توسط تبلیغات سنتی برطرف کرد اما ۲ مساله وجود دارد:

  1. هزینه بالا
  2. محدودیت ها

تبلیغات سنتی دارای هزینه بسیار بالا میباشند به طوری که به عنوان مثال تبلیغات در تلویزیون به ازای هر ثانیه چند ده میلیون تومان باید هزینه شود که البته به هیچ عنوان تضمین دیده شدن شما نمی باشد .

و اما تعدادی از محدودیت های این نوع تبلیغات به عنوان مثال تراکت . شاید تراکت باعث دیده شدن شما در محل یا محله هایی در شهرتان بشود اما باز نمتوان در کل شهر و یا کشور تراکت را بدست مردم رساند .ه البته بادهی تراکت کاملا برای همه مشخص می باشد . اگر کسی به شما تراکتی بدهد آنرا چه می کنید؟
دقیقا همین بلا سره تراکت شما نیز می آید.

یا مثلا تبلیغات اس ام اس  . اگر اس ام اسی تبلیغاتی برای شما بیاید آیا آنرا نگاه می کنید؟

پس در اینجا میپردازیم به بهترین راه برای دیده شدن شما توسط مردم . قرن ۲۱ قرن تکنولوژی ,IT و ارتباطات می باشد . اگر کمی راجع به این مورد فکر کنید متوجه می شوید که علت آن بسیار منطقی می باشد . فرض کنید شما یک وبسایت دارید ، شبکه های اجتماعی شما برای کسب و کارتان در حال فعالیت می باشند و تبلیغات اینترنتی با کمترین هزینه را انجام داده اید ،سایت شما سئو و بهینه سازی شده و تمامی کارهای مورد نیاز برای دیده شده خود را انجام داده اید . در حال حاضر تقریبا می توان گفت هرکسی یک تلفن همراه هوشمند یا یک کامپیوتر و لپتاپ دارد . زمانی که می خواهد به دنبال چیزی بگردد مثلا در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام اسم خدمات یا محصول مورد نظر خود را جستجو می کند و کسب کار شما را می بیند .

زمانی که در گوگل سرچ میکند ابتدا وب سایت شما بالا می آید و باز کسب و کار شما را می بیند .حتی زمانی که در جاهای دیگر اینترنت هست و تبلیغات شما را که خیلی هم برای آن هزینه نکرده اید میبیند ممکن است نیاز به محصول یا خدمات شما پیدا کنید و وارد سایت شما شود . و یا حتی اگر اینکار را نکند نام شما در ذهنش نخش می بندد که همین باعث تبلیغات کلامی و اطمینان بیشتر مردم به شما می شود .

پایان مقاله تاثیر داشتن وبسایت بر روی کسب و کارها

اگر وقعا به فکر این هستید که کسب و کاری برای خود شروع کنید و یا کسب و کاری دارید و میخواهید آن را پیشرفت دهید لحظه ای درنگ نکنید و جای پای خود را در سریعترین زمان در تجارت الکترونیک سفت کنید . زیرا در این صنعت هر روز میتواند برای شما مفید باشد و ممکن است رقیبان شما که زودتر اینکار را انجام داده اند پیشرفت کنند و دیگر زمانی برای شما نماند که بتوانید از اول این کار را انجام دهید .

مقاله ” تاثیر داشتن وبسایت بر روی کسب و کارها ” به پایان رسید . در صورتی که نیاز به راهنمایی دارید می توانید با مشاوره رایگان طراحی سایت و سئو کارینو وب از طریق شماره تلفن ها و راه های دیگر ارتباطی در قسمت تماس با ما ، تماس بگیرید. کارینو وب پیشرو در خدمات سئو در کرج


برچسب‌ها, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,


درباره نویسنده


مطالب تصادفی

افزایش دامین اتوریتی سایت

 راهکارهای بسیار زیادی برای افزایش دامین اتوریتی وب سایت ها وجود دارد  . برای اینکه نتیجه مطلوب تری بگیرید باید تمام قوائد سئو را رعایت کنید . لینک های داخلی و خارج از وب سایت یکی از مهمترین دلایل افزایش و کاهش دامین اتوریتی سایت میباشد .  دامین اتورویتی بر چه اساس رتبه بندی میشود […]

طراحی سایت پزشکی

امروزه رزرو تخت در بیمارستان ها و گرفتن وقت ویزیت برای دکتر به صورت کاملا آنلاین و بدون حضور شخص در بیمارستان ها و مطب های دکتر انجام میشود . از این رو طراحی سایت پزشکی همه روزه در حال پیشرفت است . سیستم حضور و غیاب آنلاین پرسنل و کارمندان ، درخواست تعمیر کار […]

آموزش تشخیص اعضای واقعی و تقلبی در کانال‌های تلگرام

نحوه تشخیص دادن اعضای واقعی و تقلبی در کانال‌های تلگرام مدتی است که مشاهد میکنیم که برخی تبلیغات به عنوان‌ ” افزایش اعضای کانال تلگرام ” ، ” افزایش بازدید پست‌های تلگرام و آموزش تلگرام ” و سایر مسائل مرتبط هستیم. مشاهده چنین تبلیغاتی ما را وادار به تهیه این مقاله آموزشی در مورد مهندسی […]

نظرات

You must be logged in to post a comment.