۳ روش برای دریافت بک لینک قویتر

چگونه میتوانیم بک لینک قویتر داشته باشیم؟

این سوالیست که همه کسانی که به دنبال بهبود رتبه خود در موتورهای جستجوگر هستند از خود میپرسند ما تصمیم داریم تا نگاه دقیقی به این موضوع داشته باشیم ، ۳ روش موثر برای دریافت بک لینک قویتر وجود دارد که کمتر به آنها اهمیت میدهیم یا به سادگی از کنار آنها گذر میکنیم .با ما باشید تا روش های مفید بک لینک گرفتن را فرا بگیریم سعی کنید تک تک موارد ذکر شده را به دقت در سایت خود اعمال کنید تا تاثیر بسیار مطلوب تری در دریافت بک لینک قویتر داشته باشید

بک لینک قویتر

بک لینک قویتر

محتوای یونیک

سعی کنید محتوای یونیک بسازید . به شکلی که هر شخص دیگر در شبکه های اجتماعی یا سایت دیگر مقاله ای را بخواند بداند که آن مقاله متعلق به شماست بدون اینکه لینک شما را ببیند . حد المکان سعی کنیم مقالات شما بالای ۳۰۰ کلمه را شامل شود . دارای عکس با فوکوس کلمه کلیدی شما شود . یکی از تکنیک های دریافت بک لینک قوینر در خود سایت شماست ،زیرا شما میبایست تکنولوژی لینک تارهای عنکبوتی (سعی کنید در مقاله خود از لینک های متعدد استفاده نمایید به طور مثال شما یک مقاله در خصوص طراحی سایت مینویسد و این کلمه را به صفحه مقاله طراحی سایت یا همان صفحه ای که میخواهید رتبه بگیرد لینک میکنید) را در سایتتان رعایت کنید. سعی کنید مقالات خود را در شبکه های اجتماعی همچون فیسبوک،توئیتر،گوگل پلاس و لینک این منتشر کنید. متاسفانه استفاده فیسبوک به شدت در ایران کاهش یافته و بیشتر مخاطبان تصور نادرستی از آن دارند که به علت اینکه استفاده از این شبکه اجتماعی کم شده مطالب را در آن انتشار ندهیم . در صورتی که فیسبوک یکی از بهترین مکان ها برای انتشار مقالات شماست . سایت ویکی پیدا را نیز دست کم نگیرید شما میتوانید در سایت ویکی پدیا مقالات خود را منتشر کنید ولی دقت کنید نهایتا یک لینک در مقاله خود داشته باشید تا ویراستار آن را تایید نماید.

شبکه های اجتماعی و پروفایل بک لینک

همانطور که در پاراگراف بالا توضیح داده شد . شبکه های اجتماعی یکی از بهترین روش ها برای دریافت بک لینک میباشد . سعی کنید در فیس بوک و گوگل پلاس حتما یه پیج بزنید و لینک سایت خودتان را به این پیج های بدهید. و تمامی مطالب مقالات خود را در این پیج ها منتشر کنید . در انجمن ها ثبت نام کنید و در پروفایل خود آدرس سایت خود را قرار دهید . توجه داشته باشید که امضا در این انجمن ها بسیار مفید است شما میتوانید بک لینک خود را در امضای خود قرار دهید بدین شکل شما میتوانید پایین هر ارسال خود یک امضا با بک لینک داشته باشید . تاپیک های مرتبط با موضوع فعالیت خود را پیدا کنید و مقالات خود را در آن بگذارید شما میتوانید برای مقالات خود یک تاپیک جدید افتتاح کنید.

تبادل لینک(لینکسازی)

برای دریافت بک لینک قویتر با سایت های دوست و هم موضوع خود تبادل لینک کنید . سعی کنید سایت های فعال و با اوتوریتی بالاتر را برای این مورد انتخاب کنید . زیرا انتخاب یک سایت با اوتوریتی پایین و عدم فعالیت تاثیر به سزایی در سایت شما نخواهد داشت.


Recommended Posts

Comments

  1. […] سایت خود اعمال کنید تا تاثیر بسیار مطلوب تری در دریافت بک لینک قویتر داشته باشید بک لینک قویتر محتوای یونیک سعی کنید […]

  2. کوتاه کننده لینک : آبان ۲۹, ۱۳۹۶ at ۱۲:۳۲ ب.ظ

    با سلام و درود
    با تشکر از مطلب فوق العاده مفید و عالیتون من در کوتاه کننده لینک استفاده نمودم .

  3. […] ۳ روش برای دریافت بک لینک قویتر […]

  4. […] ۳ روش برای دریافت بک لینک قویتر […]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *