آموزش نصب قالب در وردپرس

آموزش نصب قالب در وردپرس

در این مقاله از سری مقالات آموزش وردپرس قصد داریم تا در مورد آموزش نصب قالب در وردپرس صحبت کنیم . البته نصب قالب آماده و یا قالب اختصاصی تنها شامل این روش نمی شود  و روش های دیگری هم هست که از طریق آن می توان قالب را بر روی وردپرس نصب کرد اما این روش ساده ترین روش می باشد .

مراحل نصب وردپرس :

در ابتدا می بایست با یوزر و پسورد wp-admin خود وارد پیشخوان سایت خود شوید .

پس ز آن همانطور که در تصویر زیر مشاهده می فرمایید در قسمت نمایش ، پوسته ها را انتخاب میکنیم تا به بخش مدیریت قالب ها وارد شویم .البته در این قسمت شما قالب کنونی تان را که فعال هست و همچنین قالب های در دسترستان را نیز می بینید .

آموزش نصب قالب در وردپرس

آموزش نصب قالب در وردپرس

پس از این که به این قسمت وارد شدید باید قالبی که مد نظر دارید را در یک فایل با فرمت zip قرار دهید.سپس همانند تصویر بر روی قسمت افزودن پوسته تازه کلیک میکنید.

آموزش نصب قالب در وردپرس

آموزش نصب قالب در وردپرس

پس از آن همانند تصویر بر روی choose file کلیک مینمایید و در آدرسی که قالب را گذاشته اید ،فایل را انتخاب می کنید و آن را آپلود میکنید .

نصب قالب در وردپرس

نصب قالب در وردپرس

پس از آن که open را زدید دکمه هم اکنون نصب کن فعال می شود . روی آن کلیک کنید تا بصورت خودکار قالب شروع به نصب شدن کند .

پس از اینکه نصب کامل شد گزینه ای با نام فعال کردن ، نمایان می شود که با کلیک بر روی آن قالب شما فعال و قابل استفاده می شود .

البته همانطور که گفتیم این ساده ترین روش برای نصب قالب می باشد . از طریق کلیک بر روی لینک آموزش تصویری نصب وردپرس روی هاست می توانید روش دیگر نصب قالب را یاد بگیرید .

پایان

امیدواریم این مقاله مورد رضایت شما عزیزان قرار گرفته باشد . لطفا با نظر دادن در قسمت نظرات ما را از سوالات و نظرات خود مطلع کنید .


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *