آموزش تشخیص اعضای واقعی و تقلبی در کانال‌های تلگرام

نحوه تشخیص دادن اعضای واقعی و تقلبی در کانال‌های تلگرام

مدتی است که مشاهد میکنیم که برخی تبلیغات به عنوان‌ ” افزایش اعضای کانال تلگرام ” ، ” افزایش بازدید پست‌های تلگرام و آموزش تلگرام ” و سایر مسائل مرتبط هستیم.

مشاهده چنین تبلیغاتی ما را وادار به تهیه این مقاله آموزشی در مورد مهندسی شبکه های اجتماعی و آموزش تلگرام کرد.

?حواستان باشید که بالا بودن تعداد اعضای کانال تلگرام ، به دلیل بالا بودن اعتبار و عضوهای واقعی آن نمی‌باشد.

باید گفت ادمین های برخی از کانال‌های تلگرام بصورت واقعی بر سر فعالیت و پیشرفت کانال‌ شان زحمت می‌کشند و در اکثر دفعات نتیجه مطلوبی هم کسب می‌نمایند . اما برخی شرایط افرادی هم وجود دارند که می‌خواهند در مدت زمان کوتاهی به تعداد اعضای زیادی در کانال تلگرامی برسند و در نتیجه به کسب درآمد نیز برسند!

?قبل از عضو شدن در یک کانال تلگرام ، آن را یررسی کنید تا بدانید با چه نوع کانالی مواجه هستید .

در صورتی که شما در کانال های مفید و خوب در تلگرام عضو باشید می تواند بسیار برای شما مفید باشد و در صفحه تلگرام شما ترافیکی از کانال های بدرد نخور نیز وجود نخواهد داشت که باعث شلوغی و سردر گمی شما شود .

در  مقاله زیر به معرفی چندین عامل در تشخیص کانال‌ها با اعضای واقعی و فیک خواهیم پرداخت.

 

آموزش تلگرام

آموزش تلگرام

?تعداد بازدید هر پست ( آموزش تلگرام  )

می توان گفت که مهمترین و اصلی ترین فاکتور برای تشخیص اینکه آیا اعضای یک کانال واقعی یا فیک هستند تعداد بازدید هر پست است .

هر چه تعداد بازدیدکنندگان یک پست زیاد تر باشد ، به همان میزان می‌توان گفت که اعضای کانال واقعی تر و همچنین فعال‌ تر می باشند . البته نکته حائز اهمیت این می باشد که همیشه تعداد بازدید های یک پست از تعداد اعضای همان کانال کمترند .

به عنوان نمونه در صورتی که یک کانال ۱۰ هزار عضو دارد نباید حتمن تعداد بازدید آن هم همان ۱۰۰۰۰ عدد باشد . و علت این قضیه این است که برخی از اعضا به هر علتی ممکن است نتوانند همه پست ها را مشاهده نمایند . بطور میانگین نسبت بازدید هر پست و تعداد اعضای واقعی یک کانال مساوی با یک سوم می باشد یعنی یک سوم تعداد ممبر ها بازدید وجود دارد .

بخش اول مقاله آموزش تلگرام به پایان رسید

کارینو وب پیشرو در خدمات طراحی سایت در کرج ، با سابقه ای بی نظیر.


برچسب‌ها, , , , , , ,


درباره نویسنده


مطالب تصادفی

بالا بردن محبوبیت در مهندسی شبکه های اجتماعی

بالا بردن محبوبیت در مهندسی شبکه های اجتماعی در این سری از مقالات مهندسی شبکه های اجتماعی قصد داریم تا راه های واقعی را برای افزایش محبوبیت در مهندسی شبکه های اجتماعی خدمت شما دوستان عزیز معرفی کنیم که این راهها هرچند طولانی مدت می باشند اما باعث می شود تا محبوبیت شما در بین […]

آموزش مهندسی شبکه اجتماعی

در حال حاضر یکی از مسائلی که بسیار درآمدزا می باشد و هر کسب و کار و شخصی که با سرمایه بسیار کم میخواهد پیشرفت کند نیاز است مهندسی شبکه اجتماعی می باشد . در این مقاله قصد داریم تا در مورد پیشبرد شبکه های اجتماهی و یا به اصطلاح مهندسی شبکه های اجتماعی صحبت […]

تاثیر داشتن وبسایت بر روی کسب و کارها

در این مقاله قصد داریم تا بطور کامل در مورد تاثیر داشتن وبسایت بر روی کسب و کارها صحبت کنیم و یطورکامل به شما عزیزان بگوییم که چرا برای هر کسب و کاری وبسایت جزء اولین و ضروری ترین نیازهای کار می باشند . تاثیر داشتن وبسایت بر روی کسب و کارها متاسفانه در قرن […]

نظرات

You must be logged in to post a comment.