آموزش ابزارک وردپرس

در این مقاله قصد داریم تا در مورد ابزارک وردپرس توضیحاتی خدمت شما دوستان گرامی ارائه نماییم.حتمن برای شما پیش آمده که قالبی را از اینترنت دانلود کنید و پس از نصب کردن آن قالب ببینید که شبیه دمویی که در آن سایت دیدید نیست و ممکنه فکر کنید که آن سایت قالبی اشتباه یا ایراد دار را برای دانلود گذاشته ولی اینگونه نیست . در واقع آن پوسته درست می باشد و شما فقط باید آن را تنظیم کنید که می توان گفت بیش از ۹۰ درصد تنظیمات در ابزارک می باشد .

ابزارک وردپرس

ماکسیموم تعداد ابزارک هایی که شما می توانید در وبسایت خود داشته باشید بستگی به این دارد که شما چه قالبی را انتخاب و نصب کرده اید و چیزی کاملا متغیر می باشد . بطور مثال اگر شما یک قالب ۳ ستونه را انتخاب کرده باشید می توانید در ستون سمت چپ و یا راست قالب خود چند سایدبار بگذارید و همچنین در پایین سایت در قسمت فوتر ی توانید امکانات و یا توضیحاتی قرار دهید .

برای باز کردن ابزارک بهموس خود را روی بخش نمایش نگه دارید اما کلیک نکنید بعد منویی باز می شود که ابزارک ها در آنجا قابل مشاهده می باشد .
زمانی که وارد بخش ابزارک ها می شوید با بخشی به نام ابزارک های غیر فعال مواجه می شوید که در واقع در صورتی که می خواهید ابزارکی را از کار بیاندازید باید از طریق درگ اند دراپ آن ابزارک را به این بخش منتقل کنید .

در دو بخش نوار کناره ای خانه و فوتر پیشین و خدمات صفحه اصلی که در سمت چپ تصویر موجود می باشد شما می توانید با توجه به امکاناتی که در سایت خود دارید، آن امکانات را از طریق درگ اند دراپ به این نوار ها منتقل کنید .

حالا ممکنه که به این فکر کنید که چجوری اینکار رو باید انجام بدید که من توی تصویر زیر یک مثال باتون زدم که این کار براتون راحتتر باشه .در شکل زیر ابزارکی های سمت چپ رو درگ کردم و به سمت راست انتقال دادم و بعدش با تیک زدن اون بخش این ابزارک انتفال پیدا میکنه .در شکل زیر ابزارک لیست نوشته های تاره رو با انتخاب گزینه خدمات صفحه اصلی و تایید آن  به اون قسمت انتقال دادم .

آموزش ابزارک وردپرس

آموزش ابزارک وردپرس

این مقاله در اینجا به پایان رسید اما بزودی توضیحات کامل تر و تکمیلی تری رو هم خدمتتون ارائه میکنیم که کار کردن با ابزارک وردپرس واستون عید آب خوردن بشه .

کارینو وب بهترین در طراحی سایت در کرج


برچسب‌ها:, , , , , , , , , , ,


درباره نویسنده


مطالب تصادفی

افزایش سرعت جوملا

سیستم مدیریت محتوا (جوملا) یکی از قویترین سیستم های مدیریت محتوا موجود در اینترنت به شمار میرود . این cms (مخفف content managment system) یکی از بهترین ابزار های برای طراحی سایت به شمار می رود. بسیاری از شرکت های طراحی سایت از این سیستم مدیریت محتوا برای طراحی سایت استفاده میکنند. برای افزایش سرعت […]

افزایش سرعت وردپرس

وردپرس یکی از پرکاربردترین سیستم های مدیریت محتوا در جهان میباشد که امروزه میلیون ها کاربر از آن استفاده میکنند . سرعت پایین وب سایت های وردپرسی یکی از دغدغه های کاربران آن است . با اضافه کردن پلاگین ها سرعت سایت نیز پایین می آید . امروز با ترفندهای افزایش سرعت وردپرس در خدمت […]

کاهش سرعت بارگذاری وردپرس

اگر شما یکی کسانی هستید که  از سیستم مدیریت وردپرس استفاده میکنید و از سرعت بسیار کم آن رنج میبرید . حتما موارد ذکر شده در این مقاله را رعایت کنید تا بتوانید به راحتی سرعت بارگذاری وردپرس را به میزان چشمگیری پایین بیاورید . همانطور که میدانید سرعت بارگذاری هر قالب نسبت به قالب […]

نظرات

You must be logged in to post a comment.